O výrobku
 

WCkitty to je jediná kompletní souprava k opakovanému použití s výměnnými tréninkovými vložkami sloužící k učení koček používat WC. Každá kočka, bez ohledu na její věk, se toto může naučit.

 

Na základě let zkušeností s učením vlastních zvířat jsme vytvořili systém učení, který v sobě spojuje jednoduchost a univerzálnost tréninku spolu s vysokou efektivitou vypracované metody. 

 

Hlavním předpokladem metody pozitivního učení je postupné a jemné uzpůsobování tréninku možnostem kočky, bez vynucování si na zvířeti, aby se uzpůsobilo několika uměle vyznačeným etapám. 

 

Systém výměnných vložek s odstranitelnými prstenci je inovativní metoda učené koček týmu  WCkitty, která byla  nahlášena na Polský patentový úřad 

 

Souprava vznikla za spolupráce veterinárních lékařů, kočičích behavioristů, chovatelů a majitelů koček.

Tréninková souprava WCkitty i metoda pozitivního učení koček byly za inovativní přístup k chovu koček domácích oceněny Grand Prix v kategorii Zoologický výrobek na Zoologicko-botanickém veletrhu ZOOBOTANICA, který se konal ve Vratislavi v Polsku ve dnech 14.-16. září 2012

Každým dnem dobívá  WCkitty srdce dalších milovníků koček po celé Evropě. Souprava se pravidelně dostává do médií, ukazovali ji např. v Polské televizi:

 

 

Obsah soupravy 

 

Deska WCkitty

Stabilní deska WCkitty s natištěným logem pokládaná pod záchodové prkýnko tvoří základnu výměnných tréninkových vložek. Deska k opětovnému použití.

 

2x výměnná tréninková vložka

Výměnné tréninkové vložky WCkitty byly navrženy tak, aby učinily změny tréninkových etap pro kočku prakticky nepostřehnutelné. Diponují až 6 odstranitelnými prstenci, čímž činí učení pro Vaší kočku velmi postupným a bezestresovým.  

 

 

Mezinárodní průvodce WCkitty

Napsán v angličtině, němčině, češtině, italštině, francouzštině a španělštině. Obsahuje kompletní informace a zásady postupování během tréninku. Průvodce vznikl na základě zkušeností s učením našich vlastních koček a koček našich zákazníků.

 

4x samolepící protiskluzové pásky

V případě potřeby mohou být pásky přilepeny na spodek desky WCkitty a tak ji zajistit větší stabilitu a brzdit ji před posouváním se na sanitární keramice. 

 

Pouzdro WCkitty

Elegantní a trvanlivé pouzdro chrání zakoupenou soupravu během převážení.