Jak to funguje?
 
Naše tréninková souprava využívá přirozený instinkt koček, přikazující jim zastírat stopy svých výkalů. Během procesu učení vyškolíte svou kočku tak, aby k zastírání stop místo kočkolitu akceptovala vodu. Tento proces je zcela bezpečný a nevystavuje kočku zbytečnému stresu. Učení se probíhá na základě systematické změny etap, během nichž záchodová mísa postupně kočce nahrazuje její záchod. Trénink zpravidla trvá 8 až 12 týdnů.
 

Trénink s WCkitty je vhodný pro kočky všech ras a v každém věku.

Podívejte se na video níže:

 
 
 
 

Kolik učením kočky ušetříme?

Spočítáme to dohromady:

 

Nákup dobré bentonitové podestýlky, která vystačí pro jednu kočku na měsíc, se pohybuje v hranicích:

260  měsíčně

3 120  ročně

53 040  v průběhu 17 let života kočky

 

V případě dvou koček narůstá cena za nákup kočkolitu o 1/2 (a někdy dokonce o 100%) nákupu pro jednu.  Pak si snadno spočítáte, že měsíční náklady na kočkolit stanoví:

390  měsíčně

4 680  ročně

79 560  během 17 let života kočky

 

A co je důležité? Soupravu WCkitty si koupíte jen teď! Kočkolit musíte kupovat neustále! Investice do WCkitty se vrátí už po několika měsících. Naše souprava umožní Vám i Vaší rodině reálně ušetřit.

 

 

S WCkitty uzpůsobíte trénink kočce a ne kočku tréninku!

 

Proces učení se byl rozdělen do 9 základních etap:

Majitel má navíc možnost během učení vložku libovolně upravovat: může zvětšovat otvor každý týden o jednu etapu, nebo postupně každý den o několik milimetrů. Odstranit jen 1/4 nebo 1/2 prstence. To všechno proto, aby byl trénink mírný, postupný a beze stresu pro kočku.

Co je nejdůležitější: odstraňování prstenců nenarušuje základní desku. Když do ní umístíte novou vložku, můžete provézt celý trénink od začátku, např. s jinou kočkou.